fbpx

Člane Spletnega huba običajno na koncu vsakega mejla pozdravim z vzpodbudo: samo 4 ure dela ali 2 x 2 uri na teden …✌️ X ✌️

Samo 4 ure na teden (ja, to sta SAMO dva delovna dneva na mesec) je potrebno in lahko narediš premike v svojem online (delu) biznisu ali začneš s spletnim biznisom.

Ja, bo potrebnih nekaj mesecev, da bojo ti premiki postali veliki. In bo potrebno dosledno in disciplinirano delo (saj veš, DDV mišica).

A če delaš PRAVE stvari, na način, ki je usklajen s tabo, lahko hitro

  • postaviš jasno strukturo svojega biznisa,
  • vzpostaviš sistem od promocije do prodaje
  • in TeHnostavno vodiš ter upravljaš vse aktivnosti – tako tiste za razvoj produktov (programov) kot tudi za promocijo in prodajo.

In kaj so “prave” stvari?

V online svetu so stvari preproste in imajo svoj proces. No, saj so v resnici take v vseh tipih biznisa. Poskrbeti je treba samo,

  1. da te (potencialne) stranke ZAznajo – da sploh vejo, da obstajaš in pri čem jim lahko pomagaš
  2. da te (potencialne) stranke SPOznajo – da se sploh razumejo, kako jim lahko pomagaš (oziroma velikokrat tudi, da sploh ozavestijo, v čem je srž njihovega problema)
  3. da te (potencialne) stranke PREPOznajo – da verjamejo, da si lahko ti tisti, ki jim pomagaš

Preprosto, a ne?

No, kar je posebnost online sveta, je, da je to preprosto možno delati tudi na daljavo ter nekoliko bolj avtomatizirano ter časovno neodvisno od tvoje razpoložljivosti. To je vsa umetnost in razlika v primerjavi s klasičnim (izobraževalnim – svetovalnim – coaching) biznisom.

In za vse te procese – zaznajo, spoznajo in prepoznajo – obstajajo orodja in načini, ki te pri tem podprejo.

Edino, potrebno se jih je lotiti v smiselnem vrstnem redu in poznati nekaj (morda bolj tehničnih) hakeljcev.

In temu je namenjen Spletni hub – da te na tej poti podpre vsebinsko, organizacijsko, tehnično, motivacijsko!

Da bom bolj konkretna, te povabim na turo po Spletnem hubu. Vabim te, da si ogledaš Spletni hub skozi oči člana, ki ima polni dostop do platforme.

Ne rabiš nobene registracije, nobenega vpisovanja mejlov, samo preprosto klikneš na spodnji video in si na mojem Youtube kanalu ogledaš, kako deluje Spletni hub “od znotraj”.

In če začutiš, da je to nekaj, kar bi tudi tebe lahko podprlo pri tvojih začetkih v spletnem svetu ali pa omogočilo, da si bolje sistematiziraš svoje procese, vabljen, da se mi pridružiš v Spletnem hubu.

Preveri aktualno ponudbo in eDogodke Spletnega huba: v petek, 24. januarja 2025 od 11.00 do 13.00 Mesečni pospeševalnik v živo – da skupaj planiramo marketinške in prodajne aktivnosti za prihajajoči mesec (vpisi do 72 ur pred dogodkom). Več info: ➡️ eDogodek.si/AKTUALNO Oziroma začni z brezplačnim uvodnim spletnim tečajem in spoznaj, kako ti lahko spletna orodja in spletni programi prinesejo več strank in časa v tvojem izobraževalnem – svetovalnem – coaching biznisu. Več na: ➡️ eDogodek.si/BREZPLACNO

Kategorije: blog